Czy zajmuję się przykładowa klinika chirurgii plastycznej w Warszawie?

plas

Chirurgia plastyczna jest nieustannie rozwijającą się dziedziną medyczną, pozwalającą na pozbycie się wielu kompleksów dotyczących wyglądu. Nic dziwnego, że chętnych skorzystać z pomocy i zabiegów w klinikach chirurgii plastycznej w Warszawie przybywa. Czym dokładnie zajmuje się przykładowa klinika? Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć w treści tego artykułu.

 

Klinika chirurgii plastycznej w Warszawie – jakie zabiegi posiada w swojej ofercie?

 

Jeszcze do niedawna chirurgia plastyczna kojarzyła się ze sztucznymi piersiami i nieestetycznie powiększonymi ustami. Na szczęście czasy te bezpowrotnie minęły, a specjalne placówki, które się w niej specjalizują, takie jak http://klinikagrzesiak.pl  posiadają w swojej ofercie wiele innych, wartych skorzystania zabiegów.

 

Dziś, chętnie odchodzi się od sztucznych wypełniaczy i zastępuje je tłuszczem osoby, u której przeprowadzany jest zabieg. Wykorzystuje się go podczas zabiegu zwanego lipoliftingiem http://klinikagrzesiak.pl/lipofilling-twarzy/ podczas którego za pomocą tłuszczu wypełnia się bruzdy, usuwa zmarszczki, czy nawet powiększa usta i piersi. Stosuje się go również w momencie chęci pozbycia się cieni pod oczami.

 

Z pomocą własnego tłuszczu można powiększyć również piersi – niewątpliwym atutem tego zabiegu jest fakt, iż nie pozostawia on absolutnie żadnych blizn. Jest to metoda bowiem o wiele mniej inwazyjna niż powiększanie piersi z pomocą implantów. W przypadku tego zabiegu pacjentka uzyskuje dwie korzyści – nie tylko jej piersi ulegają powiększeniu, ale dodatkowo pozbywa się nadmiaru tkanki tłuszczowej z innych miejsc, takich jak uda, brzuch czy biodra, co ma pozytywny wpływ na jej samopoczucie i sylwetkę.

 

Niezwykle często w klinikach chirurgii plastycznej pacjenci decydują się na korekcję nosa. Najczęstszym powodem, dla którego poddają się tej operacji jest chęć usunięcia garbu, bądź zmniejszenie jego czubka. Zabieg jest wykonywany w znieczuleniu ogólnym i trwa od godziny, do dwóch, a czas rekonwalescencji wynosi od siedmiu do kilkunastu dni, podczas których należy unikać wymienionych przez lekarza czynności.

 

Z zabiegów w klinice chirurgii plastycznej w Warszawie coraz częściej korzystają również mężczyźni, przykład takich zabiegów dedykowanych mężczyznom znajdziemy pod adresem  http://klinikagrzesiak.pl/zabiegi-dla-mezczyzn/

 

Jeszcze do niedawna, mężczyźni traktowali temat dbania o siebie jako temat TABU. Dziś, zdecydowanie chętniej o tym rozmawiają, co widać chociażby na przykładzie gabinetów kosmetycznych i klinik medycyny estetycznej czy chirurgii plastycznej, bowiem mężczyzn chętnych do skorzystania z zabiegu jest coraz więcej (zazwyczaj decydują się na liposukcję brzucha i boczków oraz w przypadku przerośnięcia gruczołu piersiowego, na jego wycięcie).